Dołącz i zyskaj.

Benefity, wsparcie, możliwości i znajomości.
Takie, które pozwalają na więcej.

Członkostwo w ADA to nie tylko licencja. To świadomość, że jest się częścią czegoś większego, częścią społeczności, która razem może więcej. Członkostwo w ADA to świadomość, że należy się do grona ekspertów, którzy tworzą i promują ten sport w Polsce. Stając się naszym członkiem, na dzień dobry otrzymujesz pakiet benefitów i pakiet możliwości.

I sam decydujesz, czy i w jakim stopniu z nich skorzystasz.

Członkostwo w ADA to też nie tylko edukacja i nie tylko wpływ na kierunek rozwoju tego sportu w Polsce. To możliwość świadomego promowania własnego biznesu, własnej szkoły, podkreślanie wizerunku eksperta i okazja na wymianę doświadczeń z osobami, które mają podobne wyzwania do Twoich.

Razem możemy więcej!

To, co robimy dobrze, z Tobą możemy zrobić jeszcze lepiej:

ZDROWA RYWALIZACJA

Z naszą licencją możesz rywalizować i wygrywać podczas wszystkich wydarzeń sportowych organizowanych przez naszą Federację. Możesz również rywalizować i wygrywać w pełni uczciwie – sprawiedliwe współzawodnictwo gwarantują takie narzędzia, jak kompetentny Panel Sędziowski, program oceny pracy sędziów, możliwość złożenia protestu czy Komisja Dyscyplinarna. Możesz też z nami ją tworzyć!

IDZIEMY PO MISTRZOSTWO

Z naszą licencją masz dostęp do kursów i szkoleń ze znanymi osobowościami ze Świata Aerial. Nasi członkowie podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje, nie tylko dostosowując się do zmieniających się trendów, ale i tworząc nową jakość. Jakość, którą docenią i dzieci, i ich rodzice!

STAWIAMY NA INTEGRACJĘ

Członkostwo w Federacji to również tworzenie społeczności i poznawanie ludzi, którzy nadają na podobnych falach, dla których aerial również jest pasją i sposobem na życie. Razem nie tylko wisimy pod sufitem na sali treningowej organizujemy również wyjazdy, spotkania i warsztaty, na których możemy się poznać i wymienić doświadczenia.

DOŁĄCZ DO EKSPERTÓW

Zorganizuj warsztaty, napisz ebook, zostań prelegentem podczas konferencji – dziel się wiedzą i doświadczeniem, rozwijaj siebie i buduj ekspercki wizerunek. Skorzystaj również z wiedzy, doświadczenia i fachowej literatury, którą udostępniamy dla naszych członków. W ADA zawsze stawiamy na edukację i profesjonalizm.

Brzmi nieźle? Dołącz do nas!

FAQ

Licencja zawodnicza wydawana jest na rok kalendarzowy.

O licencję można wnioskować od 1. grudnia 2022r. do 31. stycznia 2023r.

Tak, jest możliwość uzyskania licencji w tzw. trybie priorytetowym. Opłata licencyjna jest jednak wyższa, z uwagi na poniesienie przez Federację wyższych kosztów.
​​Niestety nie ma takiej możliwości, ponieważ w momencie wnioskowania o licencję Federacja ponosi z tego tytułu realne koszta, np.: wydruk legitymacji, prace biurowe itp.
Wniosek znajduje się na naszej stronie internetowe w zakładce Dokumenty

ADA ogłosi termin naboru wniosków o przedłużenie licencji pod koniec 2023r. UWAGA! Warunkiem koniecznym do przedłużenia licencji zawodniczej jest przedłużenia licencji klubu macierzystego zawodnika.

Należy przesłać do naszego biura pocztą mailową wniosek o przedłużeniu licencji.

Licencja zostaje nadana/przedłużona automatycznie po otrzymaniu przez nasze biuro kompletnie oraz prawidłowo wypełnionego wniosku wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami (wnioski rozpatrywane są w kolejności wpłynięcia do biura ADA). Po otrzymaniu kompletu dokumentów umieścimy dane nowego członka w naszej Bazie Licencji oraz wysyłamy do niego stosowną umowę.

Możesz korzystać z nich niemal natychmiast po otrzymaniu przez Twój klub (lub innego wnioskodawcę) potwierdzenia otrzymania licencji.

Legitymacje wysyłane są do Klubu w terminie do 30 dni od daty nadania licencji. W wyjątkowych sytuacjach trzeba będzie poczekać nieco dłużej, ale na pewno poinformujemy Cię o tym wcześniej.